• wyszukaj nocleg

Miasto

rodzaj noclegu

do centrum

cena max
+ wyszukiwanie zaawansowane
  • Aktualne imprezy, koncerty i wydarzenia
Filantropia jest na czasie

Mnożą się dobroczynne gesty bogatych ludzi. Pod koniec czerwca jeden z najbogatszych Chińczyków zakupił w Nowym Jorku lunch dla kilkuset biednych ludzi.

Król Obligacji wieszczy, druk dolara potrwa długo

Jeffrey Gundlach uważa, że obligacje denominowane w USD będą okazją w 2014 r., a norweski rynek nieruchomości jest wielką bańką spekulacyjną.

Transakcje wykonane bitcoinami a VAT

Wirtualna waluta bitcoin wywołuje niemałe perturbacje w kwestii opodatkowania podatkiem VAT. Sygnały płynące z całego świata są tak zróżnicowane, że paradoksalnie prowadzą do jednego wniosku – obrót powinien zostać zwolniony z podatku VAT. Poniżej przedstawiamy analizę opodatkowania VAT obrotu bitcoinów – na kanwie przepisów prawa polskiego i międzynarodowego.

Zdrowo i drogo

Produkty ekologiczne w Szwecji są nawet o 50% droższe niż zwykłe – podaje dziennik Sydsvenskan, który przeprowadził badania w kilku sklepach ze zdrowa żywnością w okolicach Malmö.

Muzeum Marynarki Wojennej

Muzeum Marynarki Wojennej, nazywane też Muzeum Morskim, znajduje się na Stumholmen – jednej z wysp miasta Karlskrona. Jeśli ktoś chce zobaczyć z bliska wrak żaglowca leżący na dnie morza od 300 lat, to Marinmuseum jest do tego najlepszym miejscem.

Karlskrona

Karlskrona to miasto leżące na wielu wysepkach, które powstało blisko 300 lat temu jako baza szwedzkiej floty. Z całego kraju ściągnięto specjalistów, by budowali wspaniałe żaglowce. W tamtejszym Muzeum Marynarki Wojennej oglądać można modele typowych szwedzkich statków.

Piękna Szwecja

W Szwecji każdy miłośnik haczyka zawieszonego na kiju poczuje się jak w raju! Kryształowo czyste wody, wszechogarniający spokój i bezpieczeństwo oraz obfitość łowisk rybnych są tym, czego należy się spodziewać, udając się na ryby do Szwecji.

Szwedzi bija rekordy czytelnicze

Szwecja jest jednym z krajów z najbardziej rozwiniętym rynkiem czytelniczym!

Kuchnia szwedzka

W przeszłości Szwecja nie była tak bogatym krajem, jak teraz, a wręcz odwrotnie – była krajem biednym. Częste wojny zubożały kraj, przez co uboga i prosta stała się tamtejsza kuchnia.

Szwedzkie święto kiszonego śledzia

Szwedzkie święto kiszonego śledzia przypada na trzeci czwartek sierpnia. Jest to data, która każdego roku otwiera sezon sprzedaży, dostaw i serwowania kiszonego śledzia.


  • Zobacz noclegi w miastach
Serwisy | Rejestracja

Polecamy: Sylwester 2011 | Sylwester na Słowacji | PKP rozkład | noclegi nad jeziorem | noclegi w Warszawie | stoki narciarskie
stat4u